V neděli 17.10.2021 se na golfovém hřišti Jezera odehrál turnaj mládeže. Turnaje se zúčastnili úplní začátečníci, kteří měli turnaj ve SNAGu.
 
1.místo Daniel Plevák
2. místo Tobiáš Mahdal
3. místo Sabina Prchlíková
 
Hlavní kategorie turnaj na 9 jamek stableford.
Nejlepší výsledek dne na rány zahrál Oliver Hustin 1 ránu nad par celkem tedy 37. Jelikož se hrálo na stejbly stačilo to až na 7.místo.
Dnes 7 nejlepších hráčů zlepšilo své hcp.
Obrovské zlepšení hcp dnes zaznamenali:
 
Vojta Vjazanko z hcp 27 na 21
Ellin Borýsková z hcp 54 na 46
Petr Holásek z hcp 29 na 19
Sára Vjazanko z hcp 52 na 36
 
Pořadí v turnaji:
 
1. místo Sára Vjazanko 32bodů
2. místo Petr Holásek 27 bodů
3. místo Ellin Borýsková 25 bodů
 
Po skončení turnaje proběhlo slavnostní předání čestných členství všem nově příchozím dětem. Celkově bylo předáno 12 členství.

Hraje se 18 jamek dle pravidel golfu. Děti bez HCP v oddělené kategorii hrají formou texas 9 jamek, začínající děti hrají doprovodný turnaj ve SNAG golfu. Dvojice do turnaje texas si tvoří hráči sami a hlásí se již při registraci v herním páru. Složení dvojic např. díě a rodič, dítě a sourozenec, dítě a prarodič atd. Jeden hráč z herní dvojice musí mít HCP druhý hráč nemusí. Soutěžní výbor má právo na úpravu pravidel.

 

PARTNEREM TURNAJE JE REMNACH - Realitní kancelář poskytuje komplexní služby v oblasti nemovitostí. Zprostředkujeme byty, domy, obchodní a kancelářské prostory, pozemky i rekreační objekty. Hledáme optimální řešení prodeje a pronájmu nemovitostí a poskytujeme kompletní finanční servis.