Vážení kamarádi a přátelé golfu, 

přijměte pozdravení z JEZER.

I když omezení v pořádání soutěží s přímou organizací zatím stále neumožňuje běžný turnajový režim, věříme, že jste si našli čas na individuální hru a hrajete "ostošest :)"

Dovolujeme si Vás pozvat na plánované akce v měsíci květnu 2021, které jsou zveřejněny na webu  www.golf-jezera.cz a  a také na www.cgf.cz v sekci turnaje. 

Z důvodu vládních nařízení v souvislosti s COVID-19, bohužel  nadále trvá situace, že některé akce budeme muset zrušit a nebo přesunout na jiný termín. Zrušení akce bude vždy oznámeno 4 dny před plánovaným uskutečněním. sledujte kalandář akcí

Je nám velkým potěšením, že jste se velmi hojně zapojili do  Mistrovství v jamkové hře 2021 více k jamkovce zde.

Tento formát soutěže ve dvojicích je akceptovatelný stejně jako velmi zajímavý formát EKLEKTIK - HCP KAMEX INTERIER, do této soutěže se můžete připojit každý čtvrtek - složení flajtu a startovní čas si dohodnete aktuálně na recepci.

Zahrajte si  EKLEKTIK - HCP KAMEX INTERIER, dále jsme přidali soutěže UNDER ARMOUR 9 HOLE GOLF TOUR nebo MOUMOU PONOŽKY TOUR - 9 HOLE, všechny tyto soutěže můžete hrát ve dvojicích, stačí jen se před danou soutěží zaregistrovat prostřednictvím recepce a odevzdat vyplněnou scorecard.

Složení flajtu a startovní čas si dohodnete také prostřednistvím recepce telefon 572 501 744.

Věříme, že využijete nabídky soutěžit i za těchto omezených podmínek, věřte, že se snažíme vymyslet maximum proto, aby hra na JEZERECH byla pro Vás výzvou, zábavou, oddechem, prostě skvěle stráveným volným časem.

 

Díky za věrnou podporu a těšíme se na Vás na JEZERECH!!!

 

TEAM GOLF JEZERA