O skvělou reprezentaci Golf Clubu Uherské Hradiště  se od pátku 26. června do neděle 28. Června 2020 se na hříšti Austerlitz v Národní mistrovství České Republiky žáků a kadetů zasloužila BARBORA BUJÁKOVÁ v kategorii kadetek.

Bára byla jednou z velkých adeptek na stupně vítězů. Do soutěže šla s odhodláním a velkou ambicí porvat se o co nejlepší umístění. 

 

První den zahrála fantastické kolo v paru  72 ran, kde stojí za zmínku její série jamek 10, 11, 12 kde hrála birdie, eagle na paru 4 a birdie. -4 na třech jamkách ji vrátilo zpátky do hry po první nepodařené devítce. Na konci prvního dne se dělila o 2.místo.

 

Druhý den hrála podobný golf, ale s jedním malým rozdílem, chyběla birdie. Ve druhém kole zahrála jediné birdie a celkové skóre 77 ran. Její soupeřky, hráli podobně v pořadí tedy nedošlo k žádnému propadu a Bára si stále držela dělené druhé místo s dalšími dvěma hráčkami. 

 

Finálové kolo Bára rozjela ve velkém stylu, kdy hned na úvodní jamce zahrála birdie.  Následně ji přibrzdilo bogey, double bogey, ale její soupeřky také chybovali. Pořadí mezi třemi hráčkami se neustále přelévalo. Boj šel až do posledních jamek. Po dohrání Bára zapisovala výsledek 75 ran a fantastické 3. místo.

 

Vítězkou se stala favoritka Denisa Vodičková na druhém místě Klára Hurtová. 

 

Báro moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci Golf clubu Uherské Hradiště na Republikovém mistrovství.